Zawody w sztafetowych biegach przełajowych

W dniu 5 października 2023 roku, na stadionie lekkoatletycznym w Zabrzegu, przy pięknej pogodzie, zostały rozegrane zawody w sztafetowych biegach przełajowych na szczeblu powiatowym i rejonowym.

Naszą szkołę reprezentowały drużyny dziewcząt i chłopców. Dziewczęta biegły na dystansie 6x800m, chłopcy zaś 6x1500m. W zawodach powiatowych nasze reprezentacje uplasowały się na II lokatach, za Szkołą Mistrzostwa Sportowego w Szczyrku, zdobywając kolejne punkty do klasyfikacji powiatowej SZS.

W klasyfikacji zawodów rejonowych, w których wystąpiły po dwie zwycięskie reprezentacje powiatu żywieckiego, powiatu bielskiego i miasta Bielska-Białej, dziewczęta uplasowały się na VI miejscu, a chłopcy zajęli II miejsce ulegając tylko SMS ze u Szczyrku. Po kilku słabszych, w tej dyscyplinie sportu, latach jest to znaczący sukces. Chłopcy pokonali w swojej kategorii m.in. wszystkie szkoły bielskie i szkoły z powiatu żywieckiego.

Zawodniczki i zawodnicy SMS ze Szczyrku byli bezkonkurencyjni i to oni będą reprezentowali nasz rejon w zawodach wojewódzkich.

Reprezentacja dziewcząt:

Rączka Roksana

Puzoń Małgorzata

Janik Klaudia

Giza Alicja

Stasik Nicole

Obrzut Nikola

Duraj Natalia

Iskrzycka Wiktoria

Więcek Justyna

Szczerba Nikola

Pawłowska Kamila

Reprezentacja chłopców:

Snopkowski Jakub

Wojtkiewicz Paweł

Lorańczyk Damian

Kociołek Natan

Bem Gabriel

Witoszek Bartosz

Wiewióra Bartłomiej

Tyc Dominik

Gratulujemy sukcesów

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI