BAL KARNAWAŁOWY DLA DZIECI ZE STOWARZYSZENIA „Wielkie Serce” – 2020

W dniu 07.02.2020 po raz szósty odbył się w naszej szkole bal karnawałowy dla dzieci z Zespołem Downa i ich rodzin ze Stowarzyszenia „Wielkie Serce” z Bielska-Białej.

Miłe spotkanie rozpoczął Szkolny Zespół Muzyczny „Big Band” pod kierownictwem p. Jarosława Grzybowskiego. Występ zakończyły gromkie oklaski zadowolonych słuchaczy. Nie obył się bez kilku bisów.

Następnie w rytmie muzycznych przebojów do tańca ruszyły dzieci, ich rodzice oraz wolontariusze. Zabawa jak co roku była szalona i wyczerpująca. Odpoczynek zapewniały konkursy organizowane przez młodzież z klas: 4Tz, 2Tc, 1T5Ż, 1T4Ż. Nikt nie mógł się nudzić.

Nad stroną muzyczną czuwali uczniowie z klasy 1T5M – Patryk Boczek, Jakub Gandyk, Mikołaj Firganek i Krystian Olszak. Miłych gości bardzo sprawnie i fachowo obsługiwały uczennice z kl. 1T4L.

Dziękujemy serdecznie wszystkim wolontariuszom – bez nich trudno byłoby zorganizować podobną imprezę. Jesteśmy wdzięczne p. J. Grzybowskiemu za wypożyczenie sprzętu nagłaśniającego, który zapewnił dobrej jakości muzykę w czasie balu, a także p. Mirosławowi Kosmatemu za dokumentację fotograficzną naszego spotkania.
[Best_Wordpress_Gallery id=”69″ gal_title=”bal_karn20″]

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI