Dyrekcja

Dyrektor szkoły mgr inż. Paweł Urbańczyk
Wicedyrektor mgr inż. Jerzy Fijoł
Kierownik szkolenia praktycznego mgr Jerzy Rybitwa
Kierownik warsztatów szkolnych mgr inż. Kazimierz Borawski

Nauczyciele

 

 

NauczycielPrzedmiote-mail
Adamaszek Barbara Przedmioty logistyczne, WOS adamaszek.barbara@zstil.eu
Antonik Adam Przedmioty informatyczne, przedmioty mechaniczne antonik.adam@zstil.eu
Antonik Bogusława Biologia, informatyka antonik.boguslawa@zstil.eu
Antonik-Nowak KatarzynaJęzyk angielski antonik.katarzyna@zstil.eu
Banaś BłażejPraktyczna nauka zawodubanas.blazej@zstil.eu
Bartas BarbaraRewalidacja
Bartosik EwaReligia
Białek Marzena Język angielski, przedmioty hotelarskie bialek.marzena@zstil.eu
Bielewicz Ewa Przedmioty gastronomiczne bielewicz.ewa@zstil.eu
Binda Maria Biologia, edukacja dla bezpieczeństwa, BHPbinda.maria@zstil.eu
Blask UrszulaPrzedmioty gastronomiczneblask.urszula@zstil.eu
Bochenek Andrzej Przedmioty mechaniczne bochenek.andrzej@zstil.eu
Bogacz Michał Religia bogacz.michal@zstil.eu
Bojda Patrycja Język niemiecki bojda.patrycja@zstil.eu
Borawski Kazimierz Zajęcia praktyczneborawski.kazimierz@zstil.eu
Borgieł MałgorzataWychowanie do życia w rodzinieborgiel.malgorzata@zstil.eu
Dyla Sylwia Przedmioty ekonomiczne, przedmioty logistyczne dyla.sylwia@zstil.eu
Eaves EwelinaJęzyk angielski eaves.ewelina@zstil.eu
Fajferek DanutaJęzyk angielski fajferek.danuta@zstil.eu
Fajferek Robert Geografiafajferek.robert@zstil.eu
Fijoł Jerzy Przedsiębiorczość fijol@zstil.eu
Gigiewicz Marzena Język polski
Gil Adam Zajęcia praktyczne gil.adam@zstil.eu
Gola StanisławPrzedmioty zawodowegola.stanislaw@zstil.eu
Gorke Dorota Matematyka gorke.dorota@zstil.eu
Holesz Janusz Religia
Jagieła MariaPrzedmioty mechaniczne jagiela.maria@zstil.eu
Janko Bożena Wychowanie fizyczne, WDŻ, EDB janko.bozena@zstil.eu
Judka Andrzej Przedmioty hotelarskie, informatyczne judka.andrzej@zstil.eu
Kalinowski Przemysław Wychowanie fizyczne kalinowski.przemyslaw@zstil.eu
Kamińska Teresa Pedagog
Kaplita AleksandraJęzyk polski, wiedza o kulturze kaplita.aleksandra@zstil.eu
Kędzior MartaMatematyka kedzior.marta@zstil.eu
Kijas Lucyna Matematyka kijas.lucyna@zstil.eu
Knap Marzena Język polski knap.marzena@zstil.eu
Kocur Mariusz Wychowanie fizyczne,edukacja dla bezpieczeństwa kocur.mariusz@zstil.eu
Kopeć Barbara Matematyka, przedmioty logistyczne kopec.barbara@zstil.eu
Kopeć MagdalenaJęzyk angielski kopec.magdalena@zstil.eu
Kopeć Stanisław Religia kopec.stanislaw@zstil.eu
Korczyk Agata Bibliotekarkakorczyk.agata@zstil.eu
Kortyna Anna Przedmioty informatyczne kortyna.anna@zstil.eu
Kosińska Wioletta Przedmioty gastronomiczne, ekonomiczne, hotelarskie kosinska.wioletta@zstil.eu
Kosmaty Anita Pedagog, rewalidacja kosmaty.anita@zstil.eu
Kroker BognaJęzyk polskikroker.bogna@zstil.eu
Krysta Joanna Język angielski krysta.joanna@zstil.eu
Kukla AgnieszkaPrzedmioty mechaniczne kukla.agnieszka@zstil.eu
Kulpa Magdalena Język polski, język angielski kulpa.magdalena@zstil.eu
Małysiak JolantaHistoria malysiak.jolanta@zstil.eu
Mola TomaszPrzedmioty informatycznemola.tomasz@zstil.eu
Murawska Joanna Doradztwo zawodowe murawska.joanna@zstil.eu
Nikiel Małgorzata Historia, historia i społeczeństwo nikiel.malgorzata@zstil.eu
Piecuch-Urbańczyk BeataPrzedmioty ekonomiczne urbanczyk.beata@zstil.eu
Plucińska-Kukucz Anita Język polski, historiakukucz.anita@zstil.eu
Puskarczyk HelenaBiologia, przedmioty gastronomiczne puskarczyk.helena@zstil.eu
Rybitwa Jerzy Przedmioty elektryczne rybitwa.jerzy@zstil.eu
Rzepecka Justyna Przedmioty fryzjerskie rzepecka.justyna@zstil.eu
Seniow Ewa Przedmioty informatyczne, fizyka seniow.ewa@zstil.eu
Sikorska Anna Język niemiecki, WOS sikorska.anna@zstil.eu
Skęczek Grażyna Matematykaskeczek.grazyna@zstil.eu
Szczerbowska Teresa Chemia, fizyka szczerbowska.teresa@zstil.eu
Szczypka Krzysztof Wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwaszczypka.krzysztof@zstil.eu
Uchyła Jolanta Język polski uchyla.jolanta@zstil.eu
Urbańczyk PawełPrzedmioty mechaniczneurbanczyk@zstil.eu
Wawrzeczko Anna Język polski
Wiewióra Ewa Język angielski, przedmioty logistyczne wiewiora.ewa@zstil.eu
Włodyka Włodzimierz Wychowanie fizyczne wlodyka.wlodzimierz@zstil.eu